Uus logo ja koduleht

05. nov • sule • Kommentaarid: 3
Inga Sule Stuudio sai kodulehe ja logo.

Inga Sule Stuudio sai kodulehe ja logo


Alates tänasest saavad Inga Sule Stuudio külastajad ja huvilised kasutada uut kodulehte.

Stuudio juhataja Inga Sule sõnul saavad kodulehest julgustust eelkõige kunsti- ja maalihuvilised, kes saavad jälgida stuudio tegemisi ja selles kaasa lüüa, saata oma muljeid ja avaldada galeriis pilte. „Uus koduleht on kaasaegsel platvormil, mida aitas luua osaühing Internetiturundus.“

Inga Sule Stuudio kodulehel on lisatud ka blogi. "Blogis plaanin avaldada toredaid lugusid sellest, kuidas sünnivad uued taiesed ja mida põnevat parasjagu teoksil on. See on hea võimalus tutvustada julgeid ja andekaid inimesi ning mõtteid ja üldse läbi selle anda tagasisidet," rõhutas Inga Sule.

"Alates tänasest on kasutusel logo ja kõigil huvilistel on võimalus seda internetis oma silmaga näha," lisas ta.

Inga Sule Stuudio kodulehega on võimalik tutvuda aadressil: www.ingasule.ee

Lugupidamisega,
Inga Sule
juhatuse liige
Ellensburg OÜ
Telefon 5119121

Kommentaarid: 3

1
Paljud käivad muuseumides, kunstigaleriides, näitustel- kunsti vaatamas. Et seesama ilu meis k6igis peidus v6iks olla, tundub esialgu harjumatu. Kunstnik on ju ... kunstnik. Aga vaadates teie toredat töötuba , syvenenud loojaid ja l6ppkokkuv6ttes väga ilusaid pilte tekib tahtmine ka proovida ja enda seestki seda kunstnikku otsida.
12. nov  •  Liisi
2
Uskumatult lihtsalt oskab Inga igaühest teha kunstniku... Katsetage iseenda peal:) Ja teiste loodud kunsti vaatate hoopis uue tundega.
28. nov  •  eve
3
järgmiste emotsioonideni;))) kerstinmetsik8@hotmail.com
17. dets  •  Kerstin

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri