Osalejate muljed

Aitäh järjekordse toreda laagripäeva eest! Oligi täpselt selline

energia laadimise päev nagu ma vaimusilmas ette kujutasin.

Kõik oli nagu tellimise peale- ilus ilm, toredad inimesed, mõnus
meeleolu, kaunis looduskeskkond ja boonuseks veel võimalus kõik
see õlivärvidega jäädvustada. Oli tore nagu alati.

Ene

 

Tänud suurepärase võimaluse eest katsetada õlivärvidega! Poleks iial arvanud, et protsess võib nii nauditav olla. Haarab kaasa nõnda, et unustad riigi, kus elad, keele, milles räägid,  raha, mis käibel... kõik ... ja täiega. On ainult värvid ja ehe emotsioon. Seda soovin ilmtingimata veel kogeda. Luba, et jätkad.
Eve

Tänan piltide, aga eelkõige väga toreda õhtu ning emotsiooni eest! Loodan, et Sullegi andis meie juhendamine ja taieste valmimise protsessi jälgimine midagi positiivset:).  Joonistamise teraapilisest toimest on palju räägitud, nüüd siis olen selle ka ise ära proovinud. Ja lisaks sai kinnitust tahtmine ka teised tehnikad ära proovida. Püüan järgmistest töötubadest osa võtta kui vähegi võimalik.

Ann
 
Olen 65 aastane ja pole varem maalinud ega unistanud, et võtan kätte pintsli ja hakkan maalima. Jaanuari kuus, kui ma lugesin reklaami „Värvilised sammud teel iseendani“ olin natuke kimpus iseendaga ja otsustasin, et äkki see aitab. Ja uskuge, AITAS!!!
Need minu esimesed kritseldused, mis tulid paberile ( ma vaatan neid vahetevahel) olid ikka armetud küll, aga meie Inga ja minu kolleegid olid nii sõbralikud ja soojad minu vastu, isegi minu oskamatus mind ei kurvastanud. Nüüd ma vaatan oma tänaseid töid, olen õnnelik, et märkasin õigel ajal reklaami.
Mulle meeldib maalida ja ma maalin pigem oma südamega kui oskusega ning olen väga õnnelik selle üle. Ma tänan kõik, kes olid minu vastu heatahtlikud ja soovitan kõikidele, kellel on kas või väike huvi maalimise vastu, ühinege meiega.
Eleonora

Õlivärvidega olin aastaid tagasi korra juba kokku puutunud, seepärast aimasin- millega tegemist tuleb. Akrüülvärvid olid aga üllatus Kodutööna panin enda jaoks kokku teema/pildi, millega soovisin töötoas tegeleda. Õlivärvide puhul toimis see kodutöö hästi, akrüüli puhul avastasin aga, et nende värvidega tuleks kasutada hoopis teistsugust maalimistehnikat ja seega teha teistsugune pilt kui algul plaanitud... Minu jaoks uudne oli see, et nii õli, kui akrüülvärvide puhul pliiatsiga ette ei joonistata- soovi korral võib heledama värviga objektide paigutamiseks lihtsalt mingid kontuurid pildile ette teha. Võimalik, et seetõttu läksin ka mõne detaili proportsiooniga paigast ära... aga mis sest: pea-asi, et enda tehtud Kui algul tundus, et 2,5 tundi on liiga vähe hea pildi jaoks, siis tegelikkuses sellest piisas ja aega jäi ülegi. Meeldis see, et Inga julgustas proovima erinevaid värve, pintsleid, tehnikaid- me olime ju selleks seal, et ise kõike oma käega järgi proovida, plätserdada ja möllata   Ka õhkkond oli sõbralik ja soe...
Ando

Minu jaoks on  Inga töötubades olnud kõige suuremaks elamuseks värvid. Iga pintslitõmme on puhas rõõm, mida tahaks venitada lõpmatult, seda enam, et näib, justkui looksin seda ilu ise :) Olen väga rahul, et otsustasin osaleda, isegi kui olen üks paljudest, kes nö 'joonistada ei  oska'. Nüüd hakkan kindlasti ka kodus katsetama ja salamisi loodan, et leidsin siit uue hobi, millest ei tüdine kunagi. Soovitan kõigil proovida!
Eha

Oma kätega millegi tegemine on samas nii tore tegevus ja annab nii palju jõudu edaspidiseks, et seda võiks kindlasti proovida. Miks mitte alustada maalimisest ja avastada eneselegi üllatuseks,millised aarded meis peidus on. Nii teeme taas ühe sammu enese leidmise teel.
Merily Saar

Olen super rahul, et otsustasin tuua oma ellu midagi eriti mõnusat ja liitusin Inga poolt välja pakutud töötoade projektiga. Igal korral õpime me enda jaoks midagi uut, katsetame uute - põnevate värvide ja dekoratsioonidega, süveneme tööpäeva lõpus täiesti teise - loovasse kunstide maailma ja unustame oma argipäeva kiiruse ja mured. Tänud sulle Inga selle eest!
Agar õpilane Virge Tammel

Sinu tagasiside on väga tähtis: kirjuta siit
logo kujundamine