Maaliõhtud täiskasvanutele

Maaliõhtud on mõeldud täiskasvanutele, kes tahavad enese kohta midagi uut teada saada. Kõik me oleme koolis rohkem või vähem joonistamisega kokku puutunud  ja erinevaid kogemusi saanud. Vahel nii traumeerivaid, et eluks ajaks on julgus kadunud pliiatsit või pintslit kätte võtta. Tegelikult on eneseväljendus värvide abil väga lõbus ja jõukohane igale inimesele. Siin ei seata mingeid raame ega piiranguid, ei anta hinnanguid. Igal osavõtjal on võimalus maalida täiesti oma pilt, täpselt selline, nagu talle meeldib. Loomulikult räägin värvidest, nende ajaloost ja omadustest ja näitan mõningaid töövõtteid ja seejärel on juba kõigil vabad käed tegutseda.  Ootan teid, Inga Sule.

 „Värvilised sammud teel iseendani"    

Armsad maalisõbrad! Tänan südamest Teid kõiki, kes Te olete osalenud "Värviliste sammude..." töötubades.  


Sügishooaja maaliõhtud Lipal 

Raikküla Vabaajakeskuses


Teisipäeval 10. oktoobril 2023 kell 18.00-20.30

Teisipäeval 14. novembril 2023 kell 18.00-20.30

Teisipäeval 12. detsembril 2023 kell 18.00-20.30


Maalime Lukase profiklassi ja Nevskaya Palitra Master Classi õlivärvidega. Ka kõik muu õlimaali valmimiseks on osalejaid ootamas. Ühe töötoa maksumus on 25 EUR.

Palun kindlasti eelnevalt registreeruda.

Osaluse kinnitamiseks palun kanda osalemistasu Osaühing Ellensburg  arvele:

Pank: LHV Pank
A/a: EE287700771003167583

Selgitus: õlimaal, kuupäev

Eneseväljendus värvide abil on kõigile jõukohane. See on tore kogemus, mida võivad kinnitada varem osalenud inimesed ja kelle muljetest saate siin kodulehel ka ülevaate. http://www.ingasule.ee/osalejate-muljed

Olete oodatud!  

 

 

logo kujundamine